| anonim_4396 a întrebat:

COLEGIU TEHNIC "SIMION MEHEDINTI" CODLEA BV
Are internat?
Și cum sunt elevi în acest colegiu(in general), profesorii sunt mai răi sau mai "blânzi",?
As vrea sa merg pe economic dar nu știu nimic despre acest colegiu
Și sunt câteva puncte de vizita in apropierea colegiului(magazine, supermarketuri etc.)
Mulțumesc dau funda celui mai bun răspuns

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Orice liceu trebuie sa aiba internat.
Nu pot fi doar profesori blanzi sau rai, sunt din toate felurile, dar daca tu esti cuminte, nu faci probeme si inveti, nu are cum sa fie un profesor rau cu tine ca nu e retardat.