| IrinaIvashkov a întrebat:

Da`ti`mi un site cu un model de teza pentru clasa a-Va semestrul 1 la limba romana, va rog joi am teza crying. Am invatat dar nu ma simt sigura pana nu pun in aplicare ce`am invatat :-s. Si va rog mai da`ti`mi si niste fise cu exercitii de la fonetica!
Dau funda love struck puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 0xBloodyKidx0 a răspuns:

Hei :) Uite aici model de teza

http://www.didactic.ro/......emestrul-i

poate asta e nu stiu sigur ca nu m-am uitat pe el dar tot dupa didactic.ro mi-am luat si eu modele pentru clasa a 8-a

Daca nu e ce iti trebuie mai cauti pe google modele de subiecte pentru clasa a V-a la limba si literatura romana. Bafta >; d

4 răspunsuri:
| RoxyGirl a răspuns:

Didactic.ro

| BiaSiAtat a răspuns:

Eu am dat si a fost despre derivarea cu sufixe cudespartirea in silabe cu numararea sunetelor si a literelor si o compunere.

| Pathy a răspuns:

Intra pe didactic.rowinking