| DixieIsCrazy a întrebat:

Daca am trecuty un cod de doua ori pentru repartitia computerizata se poate intampla ceva? :-s

Răspuns Câştigător
| Houstain a răspuns:

Nu, o să ţi se anuleze automat al doilea cod. Stai liniştită.

6 răspunsuri:
| xBlackPearlX a răspuns:

Nu se intampla nimic, se va anula unul din acele coduri happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar ca unul dintre acele doua coduri va fi anulat automat.
O zi buna!

| Anamaria2002 a răspuns:

Nu cred.

| mg112mada a răspuns:

Nu se va intampla nimic, stai linistit/a.

| MuzicXqZ a răspuns:

Te plictisesti? Pai intra la un Cs PE wILD.cS16.RO > mod classic unde este si un concurs in care sunt puse la bataie cateva premi >Steam, Invitatie DOTA 2, Admine

| AnnieJ a răspuns:

Nu se intampla nimic. Nu poti intra de doua ori la acelasi profil. Se va sterge automat.