| aaa_6178 a întrebat:

Buna TPU deci sunt in clasa a 9a si am practica si la practica ne-a dat sa facem un proiect...eu sunt la profilul comert
si in acel proiect avem 4 capitole:infiintarea societatii; patrimoniul societatii; etapele desfasurarii pentru angajarea unui salariat si tranzactii efectuate de...
asa deci pe mine ma intereseaza ce nume sa pun la prima pagina adica trebuie sa cuprinda numele meu cls prof coordonator si numele proiectului si diriga ne. a zis sa alegem noi un nume dar eu nu stiu ce nume as putea alege ca sa aiba legatura cu cele 4 capitolestraight face...ma poate ajuta cineva cu niste idei?straight face

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Omul si societatea comerciala asigura viata socialawinking