Întrebare recomandată | Duluman2002 a întrebat:

Eu as dori sa optez pentru Facultatea de Litere, dar ma gandeam ce as putea alege dintre cea de la Bucuresti, cea de la Iasi si cea de la Cluj. Care este dupa parerea voastra mai buna din punct de vedere al oportunitatilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna este, indiscutabil, UBB (Cluj). Daca ai posibilitatea sa alegi oricare din ele, nu ezita, n-o sa regreti niciodata daca vii la Cluj, din niciun punct de vedere. O sa ai senzatia ca ai plecat din Romania.

Calificarea obtinuta la UBB este recunoscuta international, iar anul acesta a fost desemnata (din nou) cea mai buna Universitate din Romania. Nu are concurenta pe plan intern, nici UBB si nici Clujul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte slaba la cluj

| cosmin1324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa fac hate dar in general facultatile de litere sunt slabe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru cosmin1324):

Perfect de acord

| Idontcare69 a răspuns (pentru cosmin1324):

De acord!