| delena a întrebat:

wave
Vroiam sa va intreb daca stiti cumva daca se afiseaza pe internet rezultatele de la Evaluarile Nationale de la Romana si Matematica.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| VeveLove a răspuns:

.Di cate stiu eu DA.pe data de 24 iuniebig grin intre orele 8-10happy

7 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

DA, se afiseaza pe site-ul www.edu.ro

| Andrewz a răspuns:

Da s-au afisat scrie pe google evaluare romana/matematica 2011 barem si gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine înţeles, pe 24 sau 25 iunie, dimineaţa!

| Anesidora6 a răspuns:

S-ar putea sa se afiseze vineri (nu sunt sigura) daca mergi vineri la scoala sigur le vei gasi acolo afisate big grin

| impressive a răspuns:

Stiu ca se afiseaza doar baremul si ca vineri apar raspunsurile in unitatea de invatamant in care s-a dat evaluarea.Bafta!