| maria11579 a întrebat:

Imi puteti da cateva argumente care sa demonstreze ca un fragment este un poem eroic? Multumesc!

1 răspuns:
| MihaCool99 a răspuns:

argumente ca este poem eroic cererea si oferta unui magazin ultimu capitol din morometi rezumat cintece despre nanasa lanturi trofice padurea de fag tabla legilor descrierea anotimpului iarna introducerea model vaza de colorat foaie de titlu pentru portofoliul de atestare la cirese desenul diplomele in viata omului harta proiectului tematic vestitorii primaverii grupa mijlocie dezvoltarea politica a frantei franjurat hartia abrevieri ale pronumelui personal de politete pe langa plopii fara sot comentariu la 1 si 2 strofa apartenenta la opera o ramai... caracterizarea indirecta dinu paturica subiecte rezolvari arhimede 2011 coroziune process redox nedorit referat felicitari 8 martie didactic.ro relieful glaciar de calota caracterizarea ilonei din romanul padurea spinyuratilor ce importanta are pentru vietuitoare vantul fisa de autor barbu stefanescu delavrancea bunicul
fundita? plz