| Rosunegru a întrebat:

Imi puteti da un site unde gasesc rezultate evaluare nationala clasa 8 anul 1993?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există un asemenea site :(

Postarea rezultatelor s-a început în anul 2001 :
http://static.admitere.edu.ro/adm2001/

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu mai ai cum să găsești.

| T0T a răspuns:

În acel an nu se afișau subiectele pe net și nu se prea folosea internetul dar poate le-o fi afișat cineva din generația aia, poți încerca să dai un search.

| gabriel87000 a răspuns:

Lumea nici nu prea stia de net in ani aia ca debea era la inceput netul in Romania
.nu cauta ca nu gasesti asa ceva programele sau unele siteuri se schimba de la zi la zi chiar daca cauti sa zic un film sau un program de 2 3 ani nul mai gasesti ca toate se schimba.da pai tu cauti ceva de aproape 20 de ani in urma deci sanse 0 sa gasesti