| andreea7214 a întrebat:

Imi puteti spune daca s-au afisat online rezultatele de la Evaluarea nationala din Bacau? Eu nu le gasesc nicaieri. Vreau si linkul.

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Pe site-ul de la adresa de mai jos scrie că "Din 42 de site-uri de inspectorate, inclusiv Bucureşti, doar 15 au afişat REZULTATELE LA EVALUAREA NAŢIONALĂ 2012: Alba, Arad, Argeş, Bihor, Botoşani, Brăila, Călăraşi, Covasna, Hunedoara, Iaşi, Mureş, Olt, Sălaj, Timiş şi Tulcea.

Asta înseamnă că nu vei putea vedea rezultatele la examenele pentru evaluarea naţională 2012, pentru judeţul Bacău, înainte de depunerea contestaţiilor.

Ieri, 2 iulie 2012 au fost (teoretic) publicate rezultatele finale, de după depunerea contestaţiilor. Aceste rezultate vor conţine şi notele obţinute înainte de depunerea contestaţiilor.

http://www.rtv.net/......4456.html.

Cred că ar fi o idee bună să îi suni pe cei de la Inspectoratul Şcolar Judeţean Bacău să îi "feliciţi" pentru promptitudinea cu care au afişat rezultatele înainte de depunerea contestaţiilor.

Multa baftă!