| nexT_2456 a întrebat:

TPU Imi puteti spune si mie in ce tara exista mai multa populatie? intre Suedia si Belgia, si intre Olanda si slovacia?! Va rog frumos! dau funda!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Gasesti aici lista cu toate tarile si populatia, deci afli sigur raspunsul la intrebarea ta :) http://ro.wikipedia.org/......la%C8%9Bie

3 răspunsuri:
| Soryn6 a răspuns:

Daca nu face parte din categoria ta sau a fost doar niste exemple...China are cea mai mare populatie.

| acnaib20 a răspuns:

Clar Belgia si Olanda, nivelul de trai este mai ridicat si temperatura mult mai favorabila decat in celelalte 2 tari