| alexx102428 a întrebat:

In saptamana altfel nu se fac cursuri ca in saptamanile obisnuite?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, d-aia se numeste saptamana altfel.

| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Nu. De aici si denumirea... Se fac activitati extrascoalare si dupa spusele dirigintelui/invatatorului/directorului prezenta e "obligatorie" laughing

| Isabel2005 a răspuns:

Nu. In saptamana altfel nu se fac cursuri ca in saptamanile obisnuite. In saptamana altfel se fac excursii, jocuri, etc. Se numeste saptamana altfel asa ca este altfel!

| maneastefan15hddhh a răspuns:

In saptamana altfel se fac activitati diferite ca in saptamanile obisnuite. De ex. Plimbari la planetariu prin parc.