| SmileyyXD a întrebat:

La liceul de arta Regina Maria din Constanta este si profil de actorie?

Răspuns Câştigător
| BeibiiQutz a răspuns:

Nu e un profil de actorie dar se pot face cursuri in liceu; d funda?

2 răspunsuri:
| Cornel320 a răspuns:

Uite aici toate profilele de la Colegiul Netional Regina Maria din Constanta:http://colegiulreginamaria.wordpress.com/oferta-educationala/

| Stere_Diana_1998 a răspuns:

Nu este profil de actorie. poti alege dintre desen (pictura,design, grafica si arhitectura ), muzica (instrumente, canto, teoretic ) si balet.