| Alexandruuu88 a întrebat:

Oare pot sa fac din aceasta tema... atestat? file:///C:/Users/Ania/Downloads/57315072-Judo.pdf

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ne-ai dat un link la tine in calculator. Nu ave cum sa il vedem. Trebuie sa uploadezi continutul pe un server si sa ne dai linkul acolo

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oricum, pe acest site nu se pot face teme scolare. Poate ca ar fi bune.Altfel ai afla si tu ca nu poti da un link din PC. Nu putem intra in PC-ul tau sa vedem ceva ce ai pe HDD. Un fisier trebuie pus la share pe net ca sa-l putem vedea noi.

| BroascaCuElice a răspuns:

Nu stiu, noi nu avem cum sa vedem acel document postat in acest format

| Andreea213 a răspuns:

Nu putem sa vedem linkul, pentru ca e de la tine din calculator. Si inca ceva: de cande e TPU un site pentru teme?

| aj3k16lm a răspuns:

Măăleu.