| Valenziana a întrebat:

Pentru cei care sunt in Oradea, imi spuneti va rog cum sunt liceele Mihai Eminescu si Emanuil Gojdu? Ma refer la profesori si conditii si care imi recomandati pentru profilul stiintele naturii. Multumesc mult!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea este pe locul 8 în "Topul liceelor 2014", iar Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" este pe locul 1 - vezi Topul de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

Deci, în mod evident, îţi recomand Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu"!

Toate cele bune.