| BrokenAngels a întrebat:

Bună TPU se merge la scoala pe 21 decembrie, adică vinerea asta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

21 e joi. Nu, slabe sanse sa faceti ceva chiar sa va duceti asa ca stai acasa si bucura-te de vacanta.

| Choasmakerangel a răspuns:

Stai acasa prietene, in 12 ani de scoala dintre care 2 am ramas repetentrolling on the floornu s-a dus nici dracu la scoala joia si vinerea cand se apropia o vacanta

| Edyez a răspuns:

Da, dar nu se face scoala, invatatoarea/invataroul sau diriginta/dirigintele va spune ce faceti. Oricum nu se pun absente, daca parintii te lasa acasa, stai linistit.