| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva daca pana la bac ( aproape 4 luni) am timp sa invat si sa iau o nota mare la biologie vegetala si animala/
E usoara?
Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Ai tot timpul din lume daca te apuci acum de treaba. Sunt 2 carti ...cand ajungi la facultate o sa ai mai multe de invatat intr-o perioada mai scurta.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai sau n-ai timp nu prea mai conteaza, si daca iti zicem ca n-ai, ce faci? Nu mai inveti nimic? Pune-te la invatat si lasa astea.

| ℓαυяα a răspuns:

Eu am învățat in 2 luni materia pentru bac la biologie. Nu este grea happy