| LoveMadScience a întrebat:

Sunt a 8a si vreau sa stiu la ce licee vreti sa intrati? fundita kiss

Răspuns Câştigător
| graz a răspuns:

Depinde in ce oras esti.Intereseazate din timp care este cel mai bun liceu.Dar trebuie sa fii atenta si la profilurile acelui liceu.Nu are sens sa te duci la un liceu bun daca nu are profilul pe care vrei tu sa te bazezi.

9 răspunsuri:
| LoveMadScience explică:

Sunt din Bucuresti

| rüya a răspuns:

Mate-info e cel mai bun profil, cel putin in cazul meu ca nu sunt hotarata ce vreau sa fac mai departebig grin

| Maruskaaa a răspuns:

Tudor Arghezi

| DeDeSimplu a răspuns:

G.S.I.E Turceni-filologiebig grin

| kitten15 a răspuns:

Alexandru Ioan Cuza - mate-info - Bucuresti :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu-Bucuresti

| Lov3m3islittle a răspuns:

Eu vreau sa intru la economic la tulceahappy

| ALLe_6931 a răspuns:

Nicolae Cretulescu love struck Bucuresti happy

| biuta99 a răspuns:

Pai,nu stiu eu-s din constanta; si sunt la liceul teoretic traian, care e super! cu profe tinere si bune