| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! sunt clasa a 12a si astazi am aflat de la diriginta ca voi da bacalaureatul la profilul stiinte ale naturii schimbat.La matematica subiectul 1 va fi din m1 desi eu sunt m2, iar subiectul 2 si 3 din m2.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

NU prea cred ca dai M1 daca tu ai facut M2. NU e adevarat. Vei da tot m2. Cei de la mate info dau M1.Si in plus nu are cum sa iti dea o parte din subiect M1, si o parte M2, mi se pare absurd.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi toate modificările pe www.edu.ro
Mult succes!
Pa, pa.