| Sulumache a întrebat:

BUNA TPU! Sunt elev in clasa a 10-a si sunt pe profilul turism si alimentatie tehnician in gastronomie. Vreau sa dau bac-ul normal si nu stiu exact obiectele la care voi da! Va rog dati-mi cat mai multe raspunsuri daca aveti informatii! Dau funda celui mai concret raspuns!

Răspuns Câştigător
| Changes a răspuns:

Din cauza sistemului de azi din România nu ştiu dacă e nevoie să te gândeşti de acum la BAC fiindcă sunt multe lucruri care se schimbă de la an la an.Dar cred că vei da la română, mate, engleza/franceza/ economie/psihologie/logica.