| Anon0907 a întrebat:

Unde as putea sa gasesc rezultatele la bacalaureat din anii anteriori? Gen 2017?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai sunt doar pe 2018. http://static.bacalaureat.edu.ro/2018/rapoarte_sept/

| Catrice a răspuns:

Întreabă un hacker sa te ajute.

| Celcestietot a răspuns:

Eu stiam ca nu mai sunt afisate. Voiam sa mai caut si din anii precedenti, iar ultima data cand am cautat, imi erau aratate doar pe 2 ani.

| Furnicuta000 a răspuns:

S-a dat o noua lege si nu se mai afiseaza datele personale ale candidatilor, adica doar cateva saptamani dupa fiecare sesiune de bac si atat, apoi le pun pe privat.

| awspam a răspuns:

Se scrie pe google numele candidatului orasul si examen bacalaureat si trebuie sa apara, eu asa ma gasesc daca ma caut