| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma repede, am de facut la educatie antreprenoriala un proiect.Acest proiect conta in Infiintarea unei societati comerciala si nu stiu cum sa fac o firma nu am exemplu de proiect ect.Ati facut? imi puteti face poza la cum ati facut sa ma orientez stiu ce sa scriu, dar nu stiu cum va rog imi trebuie.Dau funda

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Asa, si? Fie cauti pe net povesti cu pasii necesari infiintarii unei societati, fie ii dai cu subiectul peste nas profesorului si ii raspunzi cum ar raspunde un antreprenor (iti raspund in cunostinta de cauza, am inregistrat de curand un srl). Am apelat la o firma specializata in asistenta juridica/contabila, le-am dus 2-3 hirtii ce au avut nevoie, si de restul s-au ocupat ei.winking

| LuizaRSD a răspuns:

Nu pot trimite poza