| Madalina_4144 a întrebat:

Va rog, am mare nevoie de ajutor. As vrea sa stiu informatii legate despre liceul Mihai Eminescu din Constanta. Cum sunt profii, elevii, cum este zona? Am auzit ca sunt multi rromi si ca cica zona e naspa, dar vreau sa stiu sigur. Si ce sa aleg intre Mircea si Eminescu? Vreau sa stiu daca la Mircea intr-adevar sunt numai fitosi, se drogheaza etc. Mi-e ca n-o sa fac fata la Mircea, eu nefiind asa buna la limbile straina, mate, fizica, chimie, desi vreau la filo sau stiinte sociale. Va rooog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| baixinho a răspuns:

Baa! Esti din Constanta, trebuie sa tii cu Faru', nu cu oile!