| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

va rog sa ma ajutati.imi odresc foarte mult sa citesc jurnalul unei iubiri de Nicholas Sparks.ati citit-o?! se gaseste la librarie?
si alte romane de dragoste in genul romanelor lui Sparks?!
multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
| Liliana18 a răspuns:

Nu am citit cartea pe care ai numit-o, dar cred ca ai putea incerca.Banuiesc ca se gaseste pe la librarii,sau, daca nu, sigur o gasesti de comandat online.
Alte romane de dragoste:"Ce-as fi eu fara tine?" de Guillame Musso,
"Invitatie la vals" sau "Scrisoare de dragoste" de Mihail Drumes,"Nunta in cer" de M. Eliade.

1 răspuns:
| preadulce a răspuns:

"Invitatie la vals" si "Scrisoare de dragoste" de Mihail Drumes sunt superbee:X