| maraveamere a întrebat:

Bună TPU! Voiam să întreb ce păreri exista despre Școala Centrală București? Programul este de dimineață sau după-amiaza? Colectivul este ok? Profesorii?

2 răspunsuri:
| Foggg a răspuns:

Clasele 1-4 sunt de dimineata. La liceu in general clasele sunt dupamiaza. Cand am facut eu gimnaziala copiii erau foarte rai, au legat odata un copil de scaun, tipa unii la altii, te jignesc. Unii profesori sunt foarte ok, dar altii sunt ciudati. O profesoara de romana prioritiza copiii care erau la ea la after-school. Este si o doamna de biologie mai invarsta care urla la fiecare ora. Mai este si un domn de fizica, am auzit ca si a aratat lenjeria intima la clasele online. Tot asa o doamna de informatica urla la fiecare ora. In rest am vazut ca au adus mobilier nou, profesori exigenti, dar cand invatam eu scoala era infectata de gandaci si erau peste tot. In rest scoala este buna