| anonim_4396 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca stiti aplicatii de descarcat sau site-uri online -gratis- unde se poate invata engleza...gen de literatura, gramatica si vorbire.Se poate si pe tableta iar cu cat mai gratis cu atat mai bine! big grin

Imi cer scuze, dar nu am stiut la ce categorie sa pun intrebarea.

Va multumesc mult!
Fundita!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Duolingo am si eu pe androidul meu, este bine conceput, ai acolo pe pe categorii la gram. lb. eng., si setari la-nceput: daca doresti pentru incepatori, mediu s.a.m.d.Este chiar folositor.Mai obisnuiam sa ma uit si pe YT, iti recomand pag. acestei tipe:
https://www.youtube.com/user/EnglishLessons4U
Explica super bine.

| PengiunS a răspuns:

Cel mai bun de pana acum mi s-a parut Duolingo. Il poti descarca si de pe Google Play sau poti incerca direct pe www.duolingo.com la mine a dat rezultate foarte bune, trebuie sa iti dai doar interesul. E una din cele mai bune aplicatii.