| Satirity a întrebat:

Trec clasa a 11 a si as vrea sa ma transfer de pe "turism" pe 'estetica si igiena corpului omenesc", am inteles ca inclasa a 11 a se va numi "stilist coafor" sau ceva de genul asta.Intrebarea mea este ce materii se fac, la ce se da bacul, din ce se da teza semestrială si ce materii s-au predat în clasa 9/10.

1 răspuns:
| PeggyRock a răspuns:

BAC-ul se da din Lb. Română, Matematică și Geografie. Teza s-a dat la Lb. Română, Matematică, Biologie și Limbă străină.