| anonim_4396 a întrebat:

Trec in clasa a 9-a (profilul matematica- informatica). Cum ma pot descurca cu usurinta la testele initiale? Ma puteti ajuta cu linkuri la site-uri cu teste (care sa puncteze materia de clasa a 8a) la mai multe obiecte? Pe edu.ro nu am gasit astfel de teste. Sper ca raspunsurile sa fie folositoare si pentru altii. Dau fundita ^_^

Răspuns Câştigător
| Toxic_5027 a răspuns:

Buna! (^.^) Si eu trec a 9-a mate-info. Teste am gasit pe didactic. ro si se mai gasesc daca scrii pe google " test initial -materia respectiva- clasa a 9-a". Uite si un exemplu de astfel de test: http://www.didactic.ro/materiale-didactice/31203_test-initial-clasa-a-ix-a
Succes la scoala!:)

1 răspuns:
| sshhhhhttttt a răspuns:

Eu sincer nu am dat test initial la nimiclaughing