| Dolghi_Cristina_1992 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, vreau ceva idei pentru saptamana limbii engleze, si anume pentru serata din ultima seara... Ce as putea face ca sa le fie interesant si elevilor si profesorilor? Idei de scenete combinate adica atat in romana cat si in engleza, doar ca sa fie ceva hazliu. VA MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
| Idontcare123456789 a răspuns:

Ce.ai zice daca ai combina mai multe povesti care se întâlnesc ca in filmul,, into the Woods" asa ii vei tine pe toti in suspans si o sa fie si destul de distractiv, sper ca te.am putut ajuta, funda? big grin