| Iiiiioana a întrebat:

Buna tuturor happy
dau teza la romanaa joi :-ss nu mi-e foarte teama de ea, dar totusi vreau sa fiu pregatita cum trebuie.
sunt in clasa a cincea big grin va rog mult de tot daca gasiti sa imi dati linkuri cu tezele de la romana ce s-au mai dat si anii trecuti pe semestrul doi.
dau funda la cele mai multe si voturi la ceilalti big grin
merci kiss

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| elizzu a răspuns:

Hmm... mie mi-a dat sa analizez un verb in imperativ, si inca cateva cuvinte, cu intrebari la un text la prima vedere, in cazul meu Tinerete fra batranete si viata fara de moarte iar dupa Compunere ~dc toate basmele se termina cu bine~... treebuie repetate si partile unei compuneri si partile unui text, alea cu situatia initiala si situatia care schimba tot ETC. Cam atata! Success, ureaza-mi sa iau 10 ca maine ni le aduceee