| cucushka a întrebat:

Imi poate spune cineva cum e la facultate? Ce "rechizite" trebuie sa imi iau?
Am intrat la Drept, frecventa redusa.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu-ti trebuie rechizite, nu mai e ca la liceu, iti trebuie doar sa-ti iei niste notite, tu decizi daca preferi mapa cu foi sau caiete pentru fiecare curs, insa vezi ca in general cursurile nu prea continua si-n urmatoru semestru. De multe ori va si trimit cursurile integrale pe mail dar tot mai bine retii cand iti iei notitele tale, tu decizi

1 răspuns: