| GAGAbRIRIel a întrebat:

Sunt elev in clasa a 12-a si sunt in cautarea unei facultati. M-am informat si vreau sa dau la Kinetoterapie. Intrebarea mea este daca sunt persoane care au terminat aceasta facultatea, indiferent de oras, pentru a cere detalii si daca si-au gasit un loc de munca in acest domeniu. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Doar cunosc 2 persoane care au terminat acum cativa ani.E de viitor, mai ales daca ai ceva banuti sa-ti deschizi o sala.Sau ca profesor de sport te poti angaja dar nu e asa banos.Sau,te angajezi la sala cuiva, oricum nu mori de foame ca dupa alte facultati...