| Anaaaa13 a întrebat:

Unde pot gasi materia pentru simulare la istorie pentru clasa a XI-a? Si simularea se da doar din materia din clasa a XI sau din cei trei ani?

1 răspuns:
| Denision99 a răspuns:

Bună,
Simularea pentru Bacalaureat din clasa a XI-a se dă din cei 3 ani de studii.
Dacă dorești, lasă-mi un Facebook ceva și îți voi da mai multe detalii de ceea ce ține de Bacaluareat!
Am uitat să precizez, în clasa a XI-a se dă doar la 2 materii(obligatorii) iar în clasa a XII-a la 3 materii, depinde pe ce profil ești. Funda?