| AlinaHoran a întrebat:

Buna!laughing Va mai pun inca cateva intrebari. Ce stiti despre colegiul national Spiru Haret din Bucuresti? Se face carte in colegiul asta? Sunt copii cu fite? Cu ce medii s-a intrat in anul asta?

1 răspuns:
| marpey16 a răspuns:

In primul rand, Spiru Haret este cea mai proasta scoala pe care ar putea sa o faca cineva si tot odata cea mai neinspirata alegere. Nu se face carte si in plus, diploma Spiru Haret nu este recunoscuta nici macar in Romania, darmite in alte tari.Cunosc cazuri in care fostii elevi Spiru Haret au fost respinsi la cererile de angajare dupa ce angajatorii le-au vazut diploma, sau anunturi de genul "Angajam personal calificat (exclus absolventii Spiru
Haret)". Si daca cu asta nu te-am convins ca nu este o scoala buna, iti mai spun si ca Spiru Haret a avut de asemenea o gramada de probleme si se poate desfiinta oricand... Deci sper ca o sa te mai gandesti, inainte sa alegi scoala asta... big grin