| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la liceul militar, dar,am niște pete mai deschise decat pielea mea cu o nuanță, poate două dar nu cred, pe coate, nu sunt foarte mari și am și pe 2 degete, la fel nu foarte mari. Vreau sa stiu daca mai are rost sa ma antrenez pentru a putea lua proba sau nu, pentru ca stiu că nu te accepta cu semne din nastere sau cicatrici, precizez ca nu sunt semne din nastere.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Stiu ca e la politisti, dar regulile sunt cam la fel:
https://www.politisti.ro/......-admitere/

insa, nu mai suntem pe vrema lui Ceasca, acum poti sa ii dai in judecata daca nu te primesc din cauza ca ai un semn pe piele care NU a aprarut cu intentie din partea ta (adica nu ti-ai facut un tatuaj sau ceva asemanator)

totusi, nici nu cred ca vei ajunge acolo pentru cateva zone putin decolorate si nu pe fata

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Știu că s-au schimbat regulile ăstea.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este numai atat nu este nici o problema, poti sa candidezi linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc