| VladMinus a întrebat:

vreau sa ma antrenez pentru proba sportiva la liceul militar si nu stiu ce exercitii trebuie sa fac, imi poate spune cineva?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2LSGS7K

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Cauta in ce consta proba sportiva si antreneaza-te exact cu ce se cere acolo. Sa stii ca proba asta nu e vreun secret de stat, gasesti tot ce trebuie sa stii despre ea pe internet.

| Lucian2473 a răspuns:

Alergare rezisteta si viteza. Sarituri la groapa, cu elan si tractiuni la bara.
La rezistenta trebuie sa iesi printre primii 20. La viteza trebuie sa faci 45 de secunde/50 de metri. Tractiuni la bara, 10 bucati.