| Ibrahimovic a întrebat:

Vreau sa va urez mult SUCCES tuturor celor care maine si joi o sa dati examenul national la Limba Romana si Matematica! Sa nu aveti emotii ca nu este mare lucru, eu l-am dat anul trecut si nu a fost cine stie ce. Cine este pregatit nu are de ce sa ii fie frica!
Mult SUCCES tuturor si o seara linistita!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Mulţam!

| Aiwendil a răspuns:

Eu am dat acum 3 ani examenul si am avut emotii.E normal pentru ca e prima oara in viata ta cand dai examen.Bine ca primul e la romana si nu la matematica ca acolo ai mai ulte emotii.

| WhiteLife a răspuns:

Multumim mult, speram ca Domnul sa ne ajute.

| Ibrahimovic explică:

Numai bine tuturor!

| ionut258 a răspuns:

Sa fie happy

| Kryss13 a răspuns:

Multumesc happy

| IancuDobrin a răspuns:

Multumim!

| Gabbyyy a răspuns:

Da asa spun toti ca nu au emotii dar cand esti cu foaia de examen in fata te emotionezi. Ms mult si succes tuturor