| Diana0906 a întrebat:

Bună, vreau şi eu să ştiu dacă profilul de ştiinţe sociale este potrivit, căci după liceu vreau să dau la Facultatea de Drept. Din câte am auzit, la această facultate se cere economie, iar la ştiinţe sociale se face economie în clasa a XI-a...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este potrivit profilul de stiinte sociale, de asemenea si profilul de filologie.

1 răspuns:
| Yurisa a răspuns:

Ce economie? Doar la Bucuresti se cere admitere la economie, dar in rest nu am auzit laughing