| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un dialog intre 2 preieteni in care unul il convinge pe celalalt sa mearga cu el la un meci de rugby desi afara ploua si e frig. Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Temele sunt STRICT interzise pe TPU.Te rog sa citesti regulamentul acestui site! Risti sa ti se suspende/stearga contul.

| Alinutza94 a răspuns:

-buna.Andrei,cf azi mergi cu mine la meciul de rugby?-buna, Silviu pai nu stiu nu vezi ca afara ploua? -te rog este foarte important pentru mine si u esti cel mai bun prieten al meu. -nu stiu ce sa sp. -nu vii nici daca o sa iti spun k la meci vine si Ana cea de care esti indragostit? -o super acum vin. sper ca te-am ajutat, dar am si eu o intrebare la ce iti trebuie aceste dialoguri. funda?