| anonim_4396 a întrebat:

Vrei că citeşti varianta scurtă la Crăiasa Zăpezii? Uite :
http://www.lecturirecenzate.ro/2011/01/31/lecturi-craias a-zapezii-1/

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Imi place nespus initiativa ta! Daca din 100, care nu au citit niciodata o poveste, o carte, reusesti sa cistigi unul, atunci inca putem avea speranta ca ignoranta nu va triumfa.

3 răspunsuri:
| Tudor_6050 a răspuns:

Oooooo suuper interesant.happy."Nu spune nimic in vorbe multe, ci mult in vorbe putine" - Pitagora

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună, vă mulţumesc la amândoi! Aţi fi meritat fiecare fundiţa, dar nu pot să dau decât una... I-o voi da lui georgesur, iar tudor nu se va supăra, căci e un prieten mai vechi şi a mai primit fundă de la mine happy Pe curând!

| Alina_Ursu_1971 a răspuns:

Da