| zzzzzz a întrebat:

Am cateva intrebari legate de admiterea la ASE.In primul rand locurile pentru olimpici sunt doar pentru cei ce obtin locu 1, 2,3 sau mentiune la olimpiadele de economie sau matematica? Iar in al doilea rand unde as putea gasi niste subiecte din anii precedenti pentru admiterea la ASE[nu conteaza care dintre facultati]?

1 răspuns:
| Zaied a răspuns:

Ai putea gasi subiecte si tot ce te intereseaza despre admitere pe siteul oficial ASE.