| cristinaaaaaanadreeaaa a întrebat:

Buna ziua. Am terminat clasa a 8-a si trebuie sa ma inscriu la liceu si eu sunt pasionata de limba spaniola si as dori sa merg la liceul Miguel de Cervantes dar vreau sa stiu cum e viata acolo si lumea. Imi poate spune cineva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Viata este ca peste tot, foarte buna si frumoasa daca inveti si mergi zi de zi la scoala, si foarte grea si urata cand esti puturos si nu inveti sau chiulesti.

| Gândesclarece a răspuns:

Ca la orice liceu, e totul bine și frumos.

| varcopisicul a răspuns:

E super frumos, și orele și oamenii. Foarte deschis cu oameni de peste tot. Chiar recomand