| Rayooq1 a întrebat:

Buna ziua! As avea o intrebare legata de participarea la olimpiade. Profesoara mea de la clasa nu lucreaza nimic si doreste rezultate pe munca altuia, in schimb la profilul opus este un profesor dedicat care chiar munceste cu elevii, astfel as dori sa intreb: Pot fi inscris la olimpiada cu alt profesor decat cu cel de la clasa?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cum adica pe munca altuia? E destul de logic ca tu trebuie sa muncesti cel mai mult, ea doar te indruma.Cred ca daca ii explici punctul tau de vedere, ca ai nevoie de corecturi si indrumare, te va ajuta.Succes.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Nu cred că poți. Profesorul coordonator poate fi doar cel de la clasă, din păcate