| Exilee a întrebat:

BUna ziua! As vrea intai sa va adresez scuze daca am gresit categoria.
Dupa cum bine stim, in mai putin de o luna, scoala isi va inchide portile,iar clopotelul va suna pentru ultima data pentru toti elevii, dar in special pentru cei care sustin Examenul National la Romana si Matematica, dar si pentru candidatii la examenul de Bacalaureat.

TImpul trece ca o parere, Este o simpla clipa doar.

Banuiesc ca toata lumea traieste nostalgia acestei despartiri, a ultimei clipe de ramas-bun. Ai mai vrea inca un an de liceu? Ai dori sa nu se termine niciodata? De ce? happy

Sfatul meu: Carpe Diem! Macar in ultimele clipe care au mai ramas. Bucurati-va de ele! Pretuiti-le. Iubiti-le. Faceti-le sa dureze inca pentru 4 ani de liceu! Anii de liceu sunt ca o "crema" a vietii fiecarui om.

Răspuns Câştigător
| Maxim96 a răspuns:

Da intr-adevar acele clipe sunt asa de scumpe si ai da orice ca sa mai inveti macar o luna de liceu.As vrea sa nu uit toate clipele pe care le-am petrecut alaturi de colegi si profesori.