| Onisim13 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu sa fac desene in creion adica portrete si altele sa fiu bun la desenat din creion!

5 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Iti dai seama ca n-avem cum sa te invatam acest lucru pe Internet...dar exista tot felul de "tutorials" pe tata youtube.

| comansorin a răspuns:

Cumpara-ti o galeata de talent la desen, pictura si ce mai vrei tu sa faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Fara talent toate dorintele legate de cariera sunt imposibile.

Pa, pa!

| Deutza4747 a răspuns:

Exista multe site-uri care iti arata cum sa desenezi cum ar fi: http://www.top1.ro/skyfm/cum-sa-desenezi-o-fata-animata.html

| BlackCat111 a răspuns:

Http://anca-desene.blogspot.com
Poţi vedea evoluţia mea, trebuie doar să-ţi doreşti să desenezi şi să lucrezi mult.