| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!caut si eu un profesor de geometrie descriptiva din judetul suceava care este momenten disponibil...Ma poate ajuta si pe mine cineva?Am nevoie urgenta!

Răspuns Câştigător
| geotechnical a răspuns:

Serushappy din ce ma gandesc cred ca doresti sa dai admiterea la arhitectura big grin, nu sunt din suceava, dar am ceva material de geometrie descriptiva si desen tehnic o sa iti trimit ca sunt in pdf si sunt destul de bune te pot ajuta daca doresti, numai sa imi lasi o adresa de email happy

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

E cam greu de gasit. Dar poti apela si la un prof. de matem. (geometrie) obisnuit. Sunt care inteleg si descriptiva.

| bebediana a răspuns (pentru geotechnical):

Da, dau la arhitecutura,,,, email-ul meu: dy3nutza_22_n@yahoo.com ...mz mult