| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da un sfat? Ce sa aleg intre medicina generala/dentara? Dau anul acesta la medicina in Timisoara, insa nu stiu ce sa aleg! Mi-ar place ambele, la dentara se intra mai usor decat la generala, insa dupa ce termin facultatea ce as putea sa fac? Nu stiu de unde as avea bani sa imi deschid un cabinet privat!

1 răspuns:
| RoXXXoR a răspuns:

Alege medicina dentara pentru ca este mai banoasa si programul poti sa tii-l faci tu si salariul poate sa ajunga pana la 5.000 euro la doua saptamani!