| Fallen Angel a întrebat:

Sunt foarte interesata sa invat limba japoneza. Nu plec in japonia desi as vrea eu! laughing Asta asa, pentru cultura mea generala big grin Nu imi trebuie tot, doar esentialul. Vreau sa stiu pronumele personale, substantive, adjective s. a. astfel incat sa pot formula propozitii. big grin Daca stiti un site de unde pot invata asta va rog sa imi spuneti. Multumesc! kiss kiss

1 răspuns:
| liveincolors a răspuns:

Daca stii engleza, poti invata de pe site-ul asta: http://japanese.about.com/