| Andy_Andy_1999 a întrebat:

Buna ziua TPU. Astazi trebuia sa dau un test la chimie(eu sunt pe filologie) iar eu nu m-am simtit bine si nu m-am putut prezenta decat la primele 2 ore. Eu am un 7 si imi mai trebuia o nota. Si am auzit de la un copil ca nu imi va incheia media la chimie (Pe sem1).
Va rog sa ma ajutati si ce credeti ca se poate intampla. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| oceanoflove a răspuns:

Vorbește cu profesorul si explică-i situația mai ales ca esti la filo nu ar trebui sa fie prea mare exigenta ca la mate info. Ori te poate asculta ori dai testul.