| alex544 a întrebat:

Din cauza zapezii nu s-a facut scoala in ultima saptamana din sem1...dar eu nu aveam note suficiente la toate obiectele ca sa mi se poata incheia media, la unele materii aveam data fara nota...ce se va intampla cand va incepe scoala?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Vei avea note la toate materiile.Profesorii iti vor incheia media daca tu nu ai lipsit atat de mult incat sa-ti puna sub semnul intrebarii incheierea situatiei scolare. Unii profesori mai au note puse pe carnetel, plusuri, note pe ascultat, teme, referate.

| marry95 a răspuns:

O sa te asculte si o sa iti incheie situatia stai linistit.

| Bufferia a răspuns:

Mediile se incheie dupa vacanta asta ..nu vei avea nimic neincheiat!
decat daca nu inveti normal.

| criiele a răspuns:

Poate o sa te asculte unde este nevoie sau profesorii ti-au pus deja note din burta