| theshark26 a întrebat:

TPU! Incep mai usor ca sa ma intelegeti. Eu am doar 8 clase terminate, am 18 ani si vreau sa-mi continui scoala sa termin liceul, 13 clase la seral. Eu sunt sportiv, practic mma de 2 ani si nu vreau sa abandonez nici sportul, m-am obisnuit, imi place si chiar nu as vrea sa ma las dupa atata munca depusa. Vreau sa-mi termin scoala, sa pot sa intru undeva in M.A.I daca ma intelegeti, imi pare tare tare rau ca am abandonat scoala... Deci cum pot face, ce trebuie sa fac mai exact daca puteti sa ma indrumati? Mentionez ca sunt din Constanta!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti face liceul la seral sau la frecventa redusa. Intereseaza-te la ISJ la ce licee din Constanta sunt cele 2 forme, se poate vedea si pe site-ul oficial al ISJ si apoi te inscrii, te vei putea inscrie doar de anul viitor. Vei face 5 ani si apoi vei sustine bacalaureatul.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Sa te inscrii la seral!